Arhi­tek­tuur valit­seb ruumi­list maa­ilma

LUMIA on Tallinnas tegutsev arhitektuuribüroo, millel on laialdane töökogemus moodsa kontekstuaalse arhitektuuri loomisel. Lumia portfoolios on muu hulgas Arhitektide Liidu aastapreemia saanud Palverännumaja Vastseliinas. Eesti Kultuurkapitali arhitektuuri sihtkapitali aastapreemia on pälvinud Haapsalu linnus, Eesti suursaatkond Moskvas, Park Hotell Viljandi ja Fahle Pargi galeriitänav.

Margit Aule & Toomas Adrikorn

LUMIA vastutavatel spetsialistidel on rohkem kui aastakümne pikkune projekteerimiskogemus. Juhime kõiki projekteerimise aspekte kavandamisest kuni valmimiseni. Lisaks 15-liikmelisele meeskonnale on välja kujunenud spetsialistidest koostöövõrgustik. Suurematest projektidest on praegu ehituses Fahle Park Tallinnas ja Paepanga rivimajad Viimsis. Hiljuti on valminud lasteaed-ujula Pärnus, WOW Keskus Kuressaares, Postimehe maja, Palverännumaja Vastseliinas, Haapsalu linnus, Park Hotell Viljandi ja Kai kunstikeskus.

Meeskond

Otsime LUMIASSE talente

Oleme avatud oma ridadesse võtma värskete ideedega kogenud talente. Hetkel pakume töökohta enam kui 5-aastase töökogemusega sisearhitekti ja disainer-arhitekti. Kui tunned, et oleksid sobiv lisa meie tiimile, saada oma motivatsioonikiri, CV ja porfoolio lumia@lumia.ee

Auhinnad